Dom > Контактирајте нас

Контактирајте нас

Схензхен Феасицом Тецхнологи Цо, Лтд

Контакт : Онен Оуианг

Е-маил : онен.оуианг@феасицом.цом

Контакт : Римли Ронг

Емаил : римли.ронг@феасицом.цом

Адреса: Рм 2004-2005,20Ф, Хуицхао Тецхнологи Блдг, Јинхаи Рд, Ксикианг, Баоан Дист, Шенжен, 518100, Кина.

Тел : + 86-755-23062695